Aquarunner maakt vorderingen
In deze video zie je een vrouw die het sporten weer wil oppakken na een periode van inactiviteit. Ze heeft voorheen veel gesport. Ze is gefilmd in de vierde en tiende training. Het is mooi om te zien dat ze in de tiende training veel ontspannender oogt en dat de beweging vloeiender verloopt. Daarvoor doe je het als trainer! <3
Verschil tussen vierde en tiende training
Je ziet duidelijk dat ze in de vierde training nog zoekende is naar de beweging, maar dat ze hem wel al goed vol kan houden. Ze trekt in de vierde training haar knieën bijvoorbeeld nog te hoog op, waardoor ze grote bewegingsuitslagen heeft en de beweging minder vloeiend verloopt.
In de tiende training zie je dat de beweging er veel vloeiender uitziet, het beentempo ligt hoger en ze oogt ontspannen. Goed bezig dus! Ze kan nu gaan werken aan het verhogen van haar beentempo en haar armbeweging.